Konkurs! Wygraj odbiornik DVB-T!


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie firmy Technosat.pl, w którym nagrodą jest odbiornik DVB-T Maximum T-105 USB PVR. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste zadania konkursowe. W razie problemów, wszystkie odpowiedzi na pewno znajdziecie na naszej stronie.


konkursJeżeli nie już odbieracie cyfrową telewizję naziemną i niepotrzebny jest Wam kolejny odbiornik DVB-T na pewno przyda się on komuś z Waszych bliskich, warto więc zawalczyć o nagrodę!

Szczegóły konkursu na stronie www.technosat.pl/konkurs/

Odbiornik Maximum T-105 USB PVR to miniaturowych rozmiarów tuner o bardzo eleganckim wyglądzie. Posiada wyjścia zarówno HDMI jak i Euro, dlatego będzie odpowiedni dla płaskich telewizorów jak i kineskopowych zaopatrzonych w wyjście SCART. Oprócz wielu przydatnych funkcji takich jak nagrywanie na dysk zewnętrzny, odtwarzanie filmów i zdjęć, czy też EPG, odbiornik daje możliwość odbioru kanałów telewizji cyfrowej naziemnej w jakości HD, a to dość istotna zaleta przed zbliżającym się Euro 2012.

Przypomnijmy, że na Euro 2012 planowana jest transmisja HD na kanałach TVP1 oraz TVP2. Oznacza to, że wszystkie mecze będą transmitowane z obrazem ostrym jak brzytwa. Maximum T-105 sprawdzi się więc idealnie!