TV PULS 2 wreszcie rusza w DVB-T!

19 lipca 2012 roku długo oczekiwany kanał TV PULS 2 wreszcie pojawi się w ofercie DVB-T. Ramówka TV PULS 2 będzie zbliżona do TV PULS. Kanał będzie ukierunkowany głownie na programy rozrywkowe, filmy i seriale, reality show, bajki oraz programy lifestylowe.


Jak informuje uruchomiona niedawno oficjalna strona PULS 2 (www.puls2.pl ) oraz nowy fanpage na Facebooku już 19 lipca kanał będzie dostępny dla większości gospodarstw domowych w Polsce.

Przyjrzyjmy się jednak ramówce. Nie opublikowano jeszcze dokładnego programu TV, jednak znamy już konkretne pozycje jakie wejdą w jego skład.

W tzw. "prime time” czyli czasie kiedy pracujący Polak siada przed telewizorem o godzinie 20:00 od poniedziałku do piątku stacja będzie nadawała amerykański serial „Pomoc domowa”. Dla miłośników serialu będzie to więc gratka, jednak dla osób które nie przepadają za powtórkami seriali będzie to czas, gdy przełączą na inny kanał.

W soboty i piątkowe wieczory możemy jednak liczyć na filmy. 20 lipca kanał nada dwa filmy:
"Inspektor Gadżet: Misja Specjalna" oraz film familijny "Klejnot Pustyni" (film familijny o 22:00?). 21 lipca obejrzymy "Miłość w Wielkim Mieście" - romantyczną opowieść o mieszkańcach NY szukających miłości.

Wśród programów rozrywkowych znajdą się zarówno te opowiadające o cudownych metamorfozach takie jak "10 Lat Mniej" oraz "Zostań Gwiazdą!" Obejrzymy również zmagania przyszłych panien młodych, które zanim wcisną się w suknię ślubną muszą zgubić kilka kilogramów – "Perfekcyjne Panny Młode". Problemy gwiazd Holywood poznamy w programie "Ból Za Kulisami Sławy". W najgłębsze zakamarki zwichrowanej psychiki swoich gości od niedzieli do czwartku o godzinie 22:00 będzie się zapuszczał w swoim talk-show "Dr Phil". W ramówce znajdą się także polskie produkcje, takie jak: "Menu Na Miarę", "Moda Na Cenzurowanym", "W Blasku Fleszy", czy też program rozwiązującej wszystkie nasze problemy (od zmiany wystroju salonu do problemów z dorastającym nastolatkiem) Erin Murphy – pt. "No Problem!".

Nie zabraknie oczywiście sensacyjnych programów typu „reality show”, dzięki którym podejrzymy pracę lekarzy na oddziale ratunkowym ("Dyżur" – środa 23:00), strażaków ("JRG W Akcji" – poniedziałek 23:00) czy też policji ("Zbrodnie niedoskonałe" – niedziela 23:00, "Z archiwum policji" – wtorek i czwartek 23:00).

Dla najmłodszych stacja przygotowała dość obszerne pasmo z bajkami. Dzieci będą mogły zasiąść przed telewizorami już o godzinie 14:30 i nie oderwać wzroku od ekranu aż do godziny 18:00! Od poniedziałku do piątku nadawane będą bajki takie jak: "Pan Andersen opowiada", "Piotruś Pan i piraci", "Szczeniak zwany Scooby-Doo", "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego", "Myszorki na prerii" oraz "Pippi". Dodatkowo w każdą niedzielę w godzinach 14:30 – 16:00 nasze pociechy będą śledzić przygody "Piotrusia Pana i piratów", "Szczeniaka zwanego Scooby-Doo" oraz "Toma i Jerry'ego".

Kanał będzie dostępny w ramach drugiego multipleksu DVB-T. Nie ma na razie planów uruchomienia emisji satelitarnej. Stacja dostępna będzie w sieciach kablowych.

I jak wam się podoba taka propozycja? Będziecie oglądać?